Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[G1] Następne 43G1 od Wieczny1994


wieczny1994

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa reklamy: Oglądanie filmu!

 

Typ: G1/PlaySpan/FunUp/Inny

 

Zakładka: Mobile

 

Rodzaj:

 

Ilość punktów: 43

 

IP: Polskie

 

Robione programem:

 

Dowód:

post-560839-0-15344400-1337977646.png

 

LIKE PLX

Opublikowano

Normalnie wszedłem na tą reklame poajwił sie jakis film wybrałem Operatora wpisalem Numer przyszedł sms z tym kodem wpisałem i przeniosło mnie na jakaś inna strone po czym ja zamknąłem i odświerzyłem strone g1 i miałem juz g1 na koncie

Opublikowano

Ja robię tak wpisuje nr operator mam wysłać sms pod numer taki i taki o treści Fajne czy jakoś tak wysyłam przychodzą 2 wiadomości jedna o linku jakiś tam czy chce pobrać 2x że aktywowałem subskrypcję wiadomo i na stronie pojawia mi się przejście do kolejnej nagrody robię all odświeżam i G1 nie mam co robić?

Opublikowano

A ja nie mogę znaleźć tej reklamy... Ktoś pomoże ? da jakiś poradnik co i jak ?

 

 

@Edit:

Już sobie poradziłem ze wszystkim :) Reklama działa, dochodzi od razu. Dzięki.

warrockplayerym9.png

 

Gadu Gadu - 16248754

Zbieram -

 

 

asdsyd.jpg

Sygn. by asd1111

Opublikowano

@up

Ty myślisz że wstawiles wzór i jesteś bogiem?

Aaa, i zastosował się do wzoru tak dla.twoich info

 

@down

Dokładnie...

Opublikowano

@2up. Bo się nie zastosował do wzoru ! Jakim programem robione ?!

 

Uzupełniasz albo raport.

 

Jak to jakim programem....

Na Polskim IP, to jakim programem miał robić? HotSpotShieldem ???

Wydaje Mi się że ktoś tu za bardzo się żądzi.

PROŚBA DO GLOBAL MODA:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/747501-prosze-o-usuniecie-konta/

Opublikowano

Reklamy na g1 masz ustawione od najwiekszej ilosci g1 do najmniejszej ja mialem ta reklame na 2 stronie.. nie wiem ludzie to jest tak proste jak konstrukcja CEPA a ze wy tego nie umiecie zrobic to juz tylko i wyłacznie wasz problem :) iq >50? Każdą reklame co tutaj ktoś wrzuci zawsze robie bez najmniejszych problemow a co nie wejde to ktos nie umie..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...